Sarımsak Fiyatı

Sarımsak Fiyatı

Kastamonu Taşköprü sarımsağı Şubat ayında ekilir Temmuzun ilk haftası hasada başlanır Temmuzun ortalarında Kastamonu Taşköprü sarımsağı fiyatları ve taban fiyatları belli olur ve sarımsak pazarı çıkar genellikle pazarımız Kastamonu ilçesi Taşköprü’de sarımsak pazarı kurulur.

Kastamonu Taşköprü Sarımsak Fiyatları Her gün Değişiklik Gösterebilir. 

genellikle bu pazar cuma günleri ve salı günleri olmak üzere Haftada 2 defa Kastamonu Taşköprü sarımsak pazarı kurulur ve sarımsak burada alıcısını bekler gelen müşteriler buradan Kastamonu Taşköprü sarımsağının ucuz ve uygun fiyatlara satın alabilir.

Kastamonu sarımsak sabit bir fiyatı yoktur o sene elde edilen mahsulün miktarı ve kalitesi sarımsağın değerini belirler Bir hafta önce belirli olan sarımsak fiyatı 2 gün sonra düşük fiyata da satılabilir.

iki katına da çıkabilir 3 katına da çıkabilir beş para da etmeyebilir ama sarımsak piyasası Peynir ekmek gibi fiyatı sabit değildir Kastamonu Taşköprü sarımsağı verimi ve kalitesinden ödün vermediği için kendi fiyatını müşteri belirlemez sarımsak piyasası kendini sarımsağın kalitesi ve o sene üretilen mahsülün vermiş olduğu değer üzerinden fiyatlandırılır.

Kastamonu Taşköprü sarımsağı piyasadaki Çin sarımsağı veya Başka ülkelerden gelen sarımsaklarla kesinlikle kıyaslanması gerekir.

Kastamonu Taşköprü sarımsağı gerçekten fiyatını hakeden en gerçek en doğal ürünlerden bir tanesidir Kastamonu Taşköprü sarımsağı fiyatları piyasası aşağı yukarı bellidir genellikle Kastamonu Taşköprü sarımsak fiyatları Yıl sonuna doğru yükselmeye başlar bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de üretimin yetersiz olmasından kaynaklanır.

Günlük Olarak KASTAMONU Taşköprü Sarımsak Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz.

ocak ve şubat ayları gelindiği zaman fiyatlar daha çok yükselir ve sarımsak değerlenir mart ayında yeni sarımsak ekildiği tarihten itibaren sarımsak fiyatı ciddi anlamda tavan yapar Bu sebepten dolayı Kastamonu sarımsak fiyatı 2019 tarihinde daha yükselebilir bizimle iletişime geçerek direk Çiftçiden tarladan Kastamonu Taşköprü sarımsağının ucuz ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

By |2019-01-08T02:32:43+00:00Aralık 3rd, 2017|Sarımsak Fiyatları|