Sarımsak Tohumu fiyatları

Sarımsak Tohumu fiyatları

Kastamonu Taşköprü sarımsak tohumu her yıl ekimi yapıldıktan sonra mahsul toplandıktan 4 5 ay sonra ocak gibi sarımsak dişlerinden ayrılarak Bir önceki ektiğimiz senenin mahsulü nden yüzde on kadar sarımsak tohumu ayrılır.

Kastamonu Sarımsak Tohumu Dikimden 1 Hafta Önce Hazırlanması Gerekir..

sarımsak tohumu sarımsağın en kalitelisi seçilerek Tohumluk olarak ekim için hazırlanır sarımsak tohumu çok önemlidir Eğer ki bir sarımsak tohumu başka bir ilde veya ülkede kolay kolay yetişmez.

özellikle Kastamonu Taşköprü sarımsağı birçok değişik illerde denenmiş olsa da Verim alamamışlardır Çünkü Doğan’ın ve iklim yapısından dolayı toplam verimli olmasından kaynaklanan unsurlar çok önemlidir.

her sarımsak tohumu mesela buradan Gaziantep’e gittiğimiz zaman oradaki Bir tarlaya Kastamonu Taşköprü sarımsağı ne ettiğiniz zaman kesinlikle verim alamazsınız bu toplanan genetik yapısından ve çevresel faktörlerden kaynaklanmaktadır .

Kastamonu Taşköprü sarımsağının tohumu Özeldir her sene ekilen Mahsuni’den elde edilen tohumlar Bir dahaki seneye o tohumlar tekrardan tarlaya ekilir.

sürekli bu döngü içinde hiçbir zaman Kastamonu Taşköprü sarımsağın tohumu özelliğini yitirmemiştir dünyada birçok ürün ve ürünlerin genetik yapıları ile oynamıştır ama Kastamonu Taşköprü sarımsağının kesinlikle %100 organik 1000 yıldır süregelen bir özelliği vardır.

Kastamonu Taşköprü Ucuz ve Toptan Fiyatlara Sarımsak Tohumu Satılır.

Kastamonu Taşköprü de bazı kişiler tarafından Çin sarımsağı ekilmiştir kesinlikle randuman alamamışlardır her ne kadar Kastamonu Taşköprü sarımsağının tohumu Özeldir başka hiçbir ilde ilçede veya başka bir ülkede kesinlikle yetişmez Onun için dünyanın en meşhur Kastamonu sarımsağının değerli olmasının tek sebebi budur Kastamonu Taşköprü sarımsağı tohumu yüklü miktarda satışımız ve toptan olarak ve perakende olarak satışlarımız vardır bizimle irtibat kurarak özel organik hakiki Kastamonu Taşköprü sarımsak tohumunu bizden tedarik edebilirsiniz.

By |2019-01-08T02:30:31+00:00Aralık 3rd, 2017|Sarımsak Tohumu Fiyatları|