Sarımsak Limon Kürü Faydaları

Sarımsak Limon Kürü Faydaları

sarımsak limon kürü faydaları nelerdir uzun yıllardır Eski insanlar sarımsak ve limonun keşfetmişler ve sarımsak ve limonun birleşimi ile beraber bir süre bekledikten sonra değişiklik göstererek insanlar bunu şifa niyetine içmektedir.

Kastamonu Sarımsak Limon Kürü Kalp Damar Tıkanıklığını Çözer.

sarımsak limon kürü nasıl yapılır sarımsak limon kürü saf sıkılmış 2 litre limon suyuna 40 diş soyulmuş sarımsak ezilerek limon içine atılarak yapılır yalnız burada şunu söylemeden geçemeyeceğim marketlerden alınan sarımsak lardan kesinlikle fayda göremezsiniz.

çünkü bunlar ithal sarımsak ve yurt dışından geliyor bu sarımsakların hiçbir faydası yoktur dünyanın gözü Kastamonu Taşköprü sarımsağı nedir Eğer bu sarımsak limon kürünün yapacaksanız mutlaka Kastamonu Taşköprü sarımsağından yaparsanız %100 sonuç ve Şifa bulursunuz.

sıkılmış 2 litre limon suyuna 40 diş dövülmüş sarımsak atılır atmış olduğunuz sarımsaklar limonla beraber çözülerek güzel bir kıvama gelir sarımsak suyunu atmış olduğunuz 40 diş sarımsak ağzı kapatılarak etrafı Gün Işığı görmeyecek bir şekilde kolye ile veya kapalı bir şeyle sarılarak ağzı sıkıca kapatılır ve 5 10 derece oda sıcaklığında muhafaza edilir.

günde 1 defa çalkalanır 25 gün boyunca bu tekrarlanır çalkalanmış olduğunuz Kastamonu Taşköprü sarımsağından yapılmış Kastamonu meşhur sarımsağından Ege’nin meşhur limon ondan birleştirdiği zaman gerçekten Şifa bulacağınızdan şüpheniz olmasın bu konu hakkında internetten de daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

25 gün bekledikten sonra sarımsak limon kürü Sabahları uyandınız zaman aç karnına bir bardak değil yarım çay bardağı içilir 30 dakika boyunca su ve kahvaltı yapılmaz 30 dakikadan sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz bunu 6 ay boyunca yaptığınız zaman vücudumuzdaki dengenin ne kadar stabil olduğunu göreceksiniz.

Kastamonu Sarımsak Limon Kürü Kansere Karşı Koruma İçerdiği Görülmüştür.

Biz bunu her sene yapıyoruz kendimiz ailece Sabahları yarım çay bardağı içiyoruz harika bir keyfi var kesinlikle ağız kokusu yapmaz normal bir sorum sağ yediğiniz zaman aşırı derecede kokar ama limon sarımsak kürü mucizesi ağzınızda kesinlikle koku yapmaz kendi yetiştirdiğimiz Taşköprü sarımsağından her zaman limon kürü yapıyoruz bizimle iletişime geçerek sarımsak limon kürü yaparız..

By |2019-01-08T02:29:02+00:00Aralık 3rd, 2017|sarımsak limon kürü nasıl yaplır|