Taşköprü Toptan Sarımsak Fiyatları

Taşköprü Toptan Sarımsak Fiyatları

Kastamonu Taşköprü sarımsak üreticisi olarak her yıl 250 ton ve 500 ton arası 200 yıldır süregelen sarımsak üretimi yapmaktayız Yapmışım olduğumuz üretim genellikle yüzde altmışı yurt dışına ihracat geri kalan %40 ı Türkiye içinde tüketilmektedir.

Taşköprü Sarımsağı Toptan Fiyatlara Tarlandan Alabilirsiniz.

bizimle çalışan büyük firmalar bizden her sene sene gelmeden tarladan satılır toptan olarak Kastamonu Taşköprü sarımsağı toptan olarak alındığı zaman daha uygun fiyatlara ucuza mal edilir.

bizimle çalışan büyük firmalar genellikle işletme firmaları olup toptan sarımsak alımı gerçekleşir bizi tanıyan birçok büyük firmalar bizimle iletişime geçerek Kastamonu Taşköprü sarımsağının toptan satın alınır.

Yurt dışına verdiğimiz ülkeler Almanya Fransa İngiltere Norveç Amerika Birleşik Devletleri büyük ilaç firmaları büyük endüstriyel işletmeler Türkiye içinde ise sucuk firmaları pastırma firmaları Global Şirketler bizden Kastamonu Taşköprü sarımsağı ne düzenli olarak her sene başında alarak stoklarında tutar.

Biz Kastamonu Taşköprü sarımsağı üreticisi olarak her yıl stoklarımızda 150-200 ton arası hazır bekletiriz sarımsak fiyatları genellikle değişiklik gösterebilir.

çünkü 1 seneki ürün yeterlik oranına göre fiyat sürekli değişken olur ve piyasa Ona göre kendini belirler Kastamonu Taşköprü sarımsağı gerçekten hakiki olmasından dolayı dünyaca tercih edilir en büyük üretiminin Taşköprü’nün sarımsak olarak yüzde sekseni yurt dışına ihracat edilir Kastamonu sarımsağını bizimle iletişime geçerek toptan olarak sipariş verebilir yüklü miktarda ürün alabilirsiniz.

Kastamonu Sarımsağını Yerinden Toptan Olarak Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz.

İstanbul pazarına yüklü miktarda Kastamonu Taşköprü sarımsak ihracatı yapıyoruz ürettiğimiz sarımsağın yüzde 25’i İstanbul pazarında kabul görmektedir en çok tüketimi toptan olarak Almanya tüketmektedir İstanbul’dan sonra Kastamonu Taşköprü sarımsağının Kayseri ilimiz pastırma ve sarımsak kullanımında Taşköprü sarımsağının tercih etmektedir bizimle iletişime geçerek Kastamonu Taşköprü sarımsağının toptan satın alabilirsiniz.

Kastamonu Taşköprü sarımsağı, Türkiye’nin en kaliteli sarımsaklarından biridir. Bu nedenle, fiyatları da diğer bölgelerdeki sarımsaklardan daha yüksektir.

2023 yılı için Kastamonu Taşköprü sarımsak toptan fiyatları, ortalama olarak şu şekildedir:

  • Küçük boy (15-25 mm): 1 ton için 20.000-25.000 TL
  • Orta boy (25-35 mm): 1 ton için 25.000-30.000 TL
  • Duble boy (35 mm ve üzeri): 1 ton için 30.000-35.000 TL

Sarımsağın kalitesi arttıkça, fiyatları da artar. Örneğin, “Duble boy” sarımsak, “Küçük boy” sarımsakdan daha pahalıdır.

Kastamonu Taşköprü sarımsağını, toptan olarak, marketlerden, manavlardan ve online alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

İşte Kastamonu Taşköprü sarımsak toptan fiyatlarının bulunduğu bazı internet siteleri:

Bu sitelerden, sarımsağın kalitesi ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ancak, bu fiyatlar sadece bir ortalamadır ve gerçek fiyatlar, sarımsağın kalitesine, arz-talep dengesine ve satın alma yerine göre değişebilir.

By |2023-09-04T16:32:39+00:00Aralık 3rd, 2017|Toptan sarımsak fiyatları|