Soyulmuş Sarımsak Fiyatları

Soyulmuş Sarımsak Fiyatları

Kastamonu Taşköprü sarımsak üreticisi olarak kendime söyle bizden orijinal Taşköprü sarımsağından ken imalatımız olan Kastamonu Taşköprü soyulmak soyulmuş sarımsak imalatı yapmaktayız .

Soyulmuş Sarımsak Satın Alındığında Hızlı Bir Şekilde Tüketilmesi Gerekir.

genellikle soyulmuş sarımsak çiğ köfteciler pastırmacılar sucuk imalatçıları ve restaurantlar işkembe salonları Taşköprü soyulmuş sarımsak tercih etmektedirler Kastamonu Taşköprü soyulmuş sarımsak fiyatları uygundur soyulmuş sarımsak elle soyulmaz Eğer ki turşu yapacaksanız veya başka bir şey yapacaksanız bu zahmetli işe elinizle yapabilirsiniz.

Kastamonu Taşköprü sarımsağı üreticisi olarak biz Kastamonu Taşköprü soyulmuş sarımsak makinalarında el değmeden üretimi yapmaktayız .

istek doğrultusunda stoklarımızda ürün bulunmaz Çünkü soyulmuş sarımsak oksijen gördüğü için hızlı bir şekilde işlem görüp tüketilmesi gerekir Aksi takdirde kabuğundan ayrılan soyulmuş sarımsak bir zaman sonra hızlı bir şekilde bozulur.

bu sebepten dolayı bizimle çalışan firmalar siparişi geçer teslim süresini veririz arkasından makinalarda Kastamonu Taşköprü sarımsağının soyum işlemi başlanılır ve orijinal kaliteli vakum torbalarında torba alındıktan sonra teslimatı yapılır.

stoklarımızda her zaman soyulmamış sarımsak bulunur talep doğrultusunda müşterinin istediği ne talebinin ne olduğuna bakılır ona göre plan hazırlanır Bu doğrultuda Kastamonu Taşköprü sarımsağı işlendikten sonra müşteriye sunulur soyulmuş sarımsak turşular için kullanılır Taşköprü sarımsağı gerçekten çok kaliteli olduğundan dolayı soyulmamış hali 1 yıl dayanabilir.

PKastamonu Taşköprü Soyulmuş Sarımsak Fiyatları İçin Tıklayınız

vakum ambalajdan çıkartılan soyulmuş sarımsak 15 gün içinde tüketilmesi gerekir soğuk depoda saklanır buzlanmadan oksijen almadan beklemesi gerekir Aksi takdirde sarımsak hızlı bir şekilde çürür ve çürüme sebeplerinden bir tanesi de soyulmuş sarımsak güzel temizlenmeden Eğer ki içinde hastalıklı bir sarımsak varsa diğer sarımsakları da hızlı bir şekilde hastalıklarına yayar ve hızlı bir şekilde mutasyona uğrayarak çürümeye başlar Bu sebepten dolayı Taşköprü soyulmuş sarımsak satın almadan önce bizimle irtibat kurarak bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz her yerden soyulmuş sarımsak alınmaz kullanılmaz.

Kastamonu Taşköprü soyulmuş sarımsak fiyatları, sarımsağın boyutuna, kalitesine ve satın alma yerine göre değişiklik gösterebilir.

2023 yılı için Kastamonu Taşköprü soyulmuş sarımsak fiyatları, ortalama olarak şu şekildedir:

  • Küçük boy (15-25 mm): 100 gram için 20-25 TL
  • Orta boy (25-35 mm): 100 gram için 25-30 TL
  • Duble boy (35 mm ve üzeri): 100 gram için 30-35 TL

Sarımsağın kalitesi arttıkça, fiyatları da artar. Örneğin, “Duble boy” sarımsak, “Küçük boy” sarımsaktan daha pahalıdır.

Sarımsağı, marketlerden, manavlardan ve online alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Kastamonu Taşköprü sarımsağı, Türkiye’nin en kaliteli sarımsaklarından biridir. Bu nedenle, fiyatları da diğer bölgelerdeki sarımsaklardan daha yüksektir.

By |2023-09-04T16:26:48+00:00Aralık 3rd, 2017|soyulmuş sarımsak fiyatları|